Matches in Nanopublications for { <https://w3id.org/np/RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A> ?p ?o ?g. }
Showing items 1 to 19 of
19
with 100 items per page.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A type Nanopublication Head.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A created "2025-12-31T14:00:41Z" graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A created "2025-12-31T14:00:41Z" pubinfo.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A creationYear 2025 graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A creationMonth 2025-12 graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A creationDay 2025-12-31 graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasHeadGraph Head graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasValidSignatureForPublicKey "MIGfMA0GCSqGSIb3DQEBAQUAA4GNADCBiQKBgQCoKFb7LKlXyBB7BUvjFF9bDJNk0WxH3Xerr4H3v/VCiRVshEDl3BZVekbMMmdRe+TOPyc8AOLd9IAL2VfVVD/T0rmCHk7Pw7DQjI96mwyeXhE7f4g0WG5UT5Pxxm0Rzy7IrYnEaaVDs7dkZUt952M6qWlHfTwCQDcXJhZfLiXoMwIDAQAB" graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A refersToNanopub RA3yyhMs9owHskPcpdUcooJVkvdi7Bdh3GJPtQzMCbYb8 networkGraph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A refersToNanopub RAg0_0HxlSdUVibjSO57YG8mQR9uCYlU_L7msb_LkRVnM networkGraph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A refersToNanopub RA63-_ZV5MsUMBGvOTpqpqg3rxn7dSkHD8HOq4f2cdyvc networkGraph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasSubIri declaration graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasSubIri sig graph.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasPublicationInfo pubinfo Head.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasProvenance provenance Head.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A hasAssertion assertion Head.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A creator wizard pubinfo.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A wasDerivedFrom 4c8f1c73-e211-4e17-84b0-697087bc431f pubinfo.
- RAhRXth3qJ0YuH85fUy6DUB2aUkCRSP0lYcDtUt1zfU0A license 1.0 pubinfo.